[Droit] ZOESIUS, Henricus. Commentarius ad... - Lot 193 - Richard Maison de ventes

Lot 193
Estimation :
25 - 35 EUR
[Droit] ZOESIUS, Henricus. Commentarius ad Digestorum seu Pandectarum Juris Civilis Libros L (...). Un volume in-4, pleine reliure du temps en cuir. Louvain, 1667. Accidents.
Mes ordres d'achat