ROSINUS Johannes. Romanarum antiquitatum... - Lot 46 - Richard Maison de ventes

Lot 46
Estimation :
50 - 80 EUR
ROSINUS Johannes. Romanarum antiquitatum libri decem, ex variis scriptoribus summa fide singularique diligentia collecti. Un volume petit in-4. Deux planches dépliantes et des figures dans le texte. Lyon, ex. off. Hug. a Porta, 1609. Accidents à la reliure.
Mes ordres d'achat