[Numismatique). HEINDANUS (Carolus). Thesaurus... - Lot 201 - Richard Maison de ventes

Lot 201
Estimation :
30 - 50 EUR
[Numismatique). HEINDANUS (Carolus). Thesaurus elegantissimus vett[erum] tam Graecorum, quam Romanorum aliorumque Numismatum ex Auro, Argento, Aere (…). Leyde, J. Du Vivie et Fr. Haring; s.d. [1697]. Un volume in-12, plein vélin d'époque (accds).