[OVIDE]. P. Ovidii Nasonis. Heroidum Epistolae... - Lot 206 - Richard Maison de ventes

Lot 206
Estimation :
25 - 50 EUR
[OVIDE]. P. Ovidii Nasonis. Heroidum Epistolae et Responsiones. Amorum libri III. De Arte amandi libri III. De Remedio amoris libri II. [Genève], Jacob Stoer, 1625. Un volume petit in-12, plein vélin d'époque. Titre manuscrit au dos.